Logotyp krajowe dni pola z datą rozpoczęcia imprezy 3-5 czerwca 2023
Logotyp krajowe dni pola z datą rozpoczęcia imprezy 3-5 czerwca 2023
Zwiedzającym dziękujemy za przybycie!

Kuhn

W obecnym roku mija 25 lat aktywności naszej spółki jako oddziału handlowego KUHN SAS, największego producenta maszyn zawieszanych i ciągnionych na świecie.

Kuhn - Panorama maszyn - Krajowe Dni Pola 2023 Sielinko

Poza importem i dystrybucją maszyn KUHN realizujemy również bardzo odpowiedzialne zadanie jakim jest reprezentowanie innych producentów. Bezpośrednio do gospodarstw rolnych, w regionie Wielkopolski i Pomorza, sprzedajemy maszyny poniższych marek:

 • KUHN
 • RAUCH
 • Wielton
 • Schaffer
 • Kaweco
 • Trimble
 • Metos
 • Grasdorf
Kuhn - Garford - Krajowe Dni Pola 2023 Sielinko

Nasi Klienci dziś mogą już sami skonfigurować sobie wyposażenie porządnych maszyn KUHN w konfiguratorze na naszej stronie. Ich sprzedaż przez profesjonalnych handlowców jest pierwszym krokiem do wykorzystania ich z sukcesem.

Serwis maszyn i zabezpieczenie dostępności części zamiennych to kolejne czynniki decydujące o wydajnej pracy w czasie sezonu. Nasza firma nie tylko proponuje tradycyjnie działania związane z wizyta mechanika w gospodarstwie, czy możliwość zakup części w siedzibie naszej firmy.

Wykorzystujemy również możliwości jakie daje internet, proponując usługi serwisowe łącząc się zdalnie z maszyną Klienta. Ma to na celu szybkie i tanie wsparcie technicznie użytkowników naszych maszyn, jak również proponowanie sprawnego zakupy części z dostawą do domu poprzez platformę MyKUHN.

W czasie naszej działalności jesteśmy świadkami wielu zmian w technologiach wykorzystywanych w rolnictwie. Nasz zespół na przestrzeni lat angażuje się w propagowanie wielu innowacyjnych rozwiązań i technologii, często popartych opatentowanymi rozwiązaniami KUHN.

Kilkanaście lat temu zaangażowaliśmy się jako jedni z pierwszych w popularyzację technologii siewu pasowego kukurydzy i buraka. Dziś angażujemy się w propagowanie alternatywnej technologii rolnictwa konserwującego wykorzystując innowacyjny siewnik AUROCK, do siewu w technologii uproszczonej, a nawet zerowej uprawy.

Kuhn - Aurock - Krajowe Dni Pola 2023 Sielinko

Szybkie zmiany w rolnictwie obejmują nie tylko maszyny, ale również wykorzystanie elementów elektroniki / telematyki powiązanej z wykorzystaniem sygnału gps, zbieraniem danych agronomicznych oraz ich analizą. Wizja intensywnego rozwoju tych technologii już kilka lat temu spowodowała decyzję o utworzeniu w naszej firmie odrębnego działu, rolnictwa precyzyjnego. Wszytko po to by z zespołem dedykowanej i wykwalifikowanej kadry móc kompleksowo świadczyć dla Państwa profesjonalne usługi w tym zakresie.

Obecnie elektronika jest wszechobecna, a my jesteśmy w stanie świadczyć nowoczesne usługi wsparcia rolnika. Wykorzystanie aplikacji do nastaw maszyn choćby takich jak rozsiewacze stało się już codziennością (niezależnie o tego jak zaawansowana technologicznie jest to maszyna). Nasi Klienci chwalą takie wsparcie, które w prosty sposób daje pewność, że zabieg w polu zostanie przeprowadzony właściwie.

Przygotowane mapy nawozowe do precyzyjnego, zmiennego dawkowania nawozu wysyłane są z biura naszego specjalisty bezpośrednio do ciągnika rolnika, chcącego wykonać nawożenie.

Kuhn - Próby glebowe - Krajowe Dni Pola 2023 Sielinko

Jest to również masowe wsparcie naszych producentów rolnych.
Portfolio proponowanych usług zmienia się, a w ostatnim czasie poszerzyło się o innowacyjną usługę badania zagęszczenia gleby specjalistycznym skanerem. Pełna oferta naszych usług w tym zakresie obejmuje:

 • Próby glebowe
 • Skanowanie gleby
 • Mapy zmiennej aplikacji
 • Szkolenia
 • Pakiety usług

Sprzedaż systemów automatycznego prowadzenia maszynami

Kuhn - Trimble - Krajowe Dni Pola 2023 Sielinko

Na terenie Wielkopolski prowadzimy również serwis maszyn John Deere.

Kuhn - Promocje Serwisowe - Krajowe Dni Pola 2023 Sielinko

Żyjemy w ciekawych czasach. Państwa inwestycje zmieniają zarówno realia pracy w gospodarstwach rolnych jaki i wpływają na rozwój kompetencji naszego zespołu. Często nowe technologie i ich wykorzystanie w rolnictwie decyduje, tak jak w przypadku działu rolnictwa precyzyjnego, o utworzeniu nowej formy wsparcia działań rolnika.

Jesteśmy dostawcą maszyn dla każdej wielkości gospodarstw niezależnie od jego technologicznego zaawansowania czy profilu działania.

Dwadzieścia pięć lat doświadczenia naszego zespołu połączone ze 195-letnią tradycją marki KUHN, gwarantuje Państwu spełnienie wszystkich oczekiwań i sukces w rozwoju swojego gospodarstwa. Nasza firma nie przestaje w rozwoju nowych technologii. Jakie kierunki rozwoju obierzemy? Czy robotyzacja będzie jednym z nich?

Wiemy na pewno, że KUHN jako pionier rozwiązań dla rolnictwa, ma na celu dostarczanie wysokiej jakości technologii. Gwarantujemy naszym Klientom najbardziej profesjonalne i niezbędne rozwiązania z zabezpieczeniem wysokiej jakości usług w czasie ich użytkowania.

Jesteśmy dla Państwa dziś i rozwijamy się aby być razem w przyszłości!